Wyślij wiadomość
Dom

HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. profil firmy

profil firmy

Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. profil firmy 0

 

Hefei Syntop International Trade Co., Ltd.to firma specjalizująca się w przyrządach testowych, elektronicznym sprzęcie specjalnym, przyrządach ogólnego przeznaczenia i naklejkach odblaskowych, zlokalizowana w Chinach - Hefei City.Od 2019 roku Syntop skupił się na rozwoju i tworzeniu różnego rodzaju przyrządów testowych i elektronicznego sprzętu specjalnego.

 

Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. profil firmy 1

 

Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. profil firmy 2

Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. profil firmy 3Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. profil firmy 4

Firma ma atuty w talentach, technologii, kapitale i zarządzaniu.Posiadamy kompetentny i doświadczony zespół, nowoczesne środowisko biurowe oraz ogólnopolską sieć usług marketingowych.

 

Od momentu powstania firma stworzyła stabilną platformę współpracy technicznej z wieloma krajowymi przedsiębiorstwami high-tech w oparciu o własne zalety produktów i usług.Współpracowała sukcesywnie w projektach badawczo-rozwojowych i sprzedaży wielu przyrządów inżynierii ruchu, uzyskała ponad 30 certyfikatów patentowych.

Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. profil firmy 5Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. profil firmy 6

 

Produkty są eksportowane do wielu krajów i regionów na całym świecie i są wysoko cenione przez dystrybutorów i konsumentów w kraju i za granicą. Nasza firma będzie przestrzegać filozofii biznesowej uczciwości, innowacji i współpracy typu win-win, koncentruje się na ciągłym zarządzaniu jakością podnosić poziom usług, dostosowywać się do wymogów rynku i nadal dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi klientom krajowym i zagranicznym. .

 

Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. profil firmy 7

 

 

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Hefei Syntop International Trade Co., Ltd. jest firmąspecjalizuje się w przyrządach testowych, elektronicznym sprzęcie specjalnym, przyrządach ogólnego przeznaczenia i naklejkach odblaskowych, z siedzibą w Chinach - Hefei City.Od 2019 roku Syntop skupił się na rozwoju i tworzeniu różnego rodzaju przyrządów testowych i elektronicznego sprzętu specjalnego.

 

Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. profil firmy 0

 

HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Dystrybutor / Hurtownik

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : SYNTOPA

Coroczne wyprzedaże : 200,000-500,000

Rok założenia : 2011

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. Certyfikaty Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. Certyfikaty Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. Certyfikaty Chiny HEFEI SYNTOP INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. Certyfikaty